Edukacja w świadomości

CAŁA PLAYLISTA – KLIKNIJ

 

ZMIENIAMY SIĘ!

O zmianach w naszej świadomości, modzie na brak oscentacji oraz budzeniu się prawej półkuli naszego mózgu – komentarz Izabeli Litwin.

Intuicja i kreacja

O intuicji, kreowaniu, świadomości oraz podejściu do przeciwności w biznesie oraz codziennym życiu. Izabela Litwin w rozmowie z Dawidem Wujczykiem – przedsiębiorcą i absolwentem studiów „Nawigatorzy Jutra”.

Duchowość a biznes

Dziś porozmawiamy o duchowości i pseudo-duchowości, która stała się potężnym biznesem i dla wielu metodą na zarabianie pieniędzy.

Droga wartości etycznych

Chciałbym wam zaproponować pewną drogę…

Gonitwa myśli

Kołowrotek myśli, myślokształty, przestrzeń naszych emocji – pułapki dzięki, którym trudniej nam nad sobą panować i łatwiej nas kontrolować. Czy chaos jest istotą naszej cywilizacji? Jak się wyciszyć? Jak zapanować nad własnym umysłem, gonitwą myślową i emocjami? Jak zrozumieć siebie? Po co tu jesteśmy?

Rozwój duchowy to odczuwanie sercem

Rozwój duchowy, samodoskonalenie, poszukiwanie własnej drogi, dążenie do szczęścia… O swojej drodze życiowej opowiada prezes fundacji „Jesteśmy Zmianą”.

 O edukacji, świadomości i Fundacji Jesteśmy Zmianą

Geneza powstania Fundacji Jesteśmy Zmianą, jej źródła finansowania i cele programowe. Edukacja poprzez świadomość, pułapki naszej cywilizacji i znaczenie naszych obecnych wyborów oraz zaniechań.

Odcinek 25 – Poziom naszej świadomości 

O świadomości, odczuwaniu, intuicji… Kim jesteśmy? Po co jesteśmy? Jaki wpływ ma na nas otaczający świat, przyroda, cywilizacja. Jak świadomie kreować swój los?

Odcinek 24 – Wracamy sami do siebie

Aktualne przekazy na temat zmian zachodzących we wszechświecie.

Odcinek 23 – Powracamy do wartości

Odnajdujemy azymuty i powracamy do naszych wartości. Jak świadomość wpływa na otaczającą nas rzeczywistość społeczną, polityczną i gospodarczą?

Odcinek 22 – Czas wyboru

O prawdzie, wchodzeniu w głąb siebie, naszych czasach, cywilizacji, rodzajach ludzi, którzy żyją pośród nas i ważności obecnego wyboru.

Odcinek 21 – Edukacja poprzez świadomość

O samorozwoju, szansach jakie daje obecny czas i edukacji poprzez świadomość.

Odcinek 20 – Czy rozumiemy zachodzące wokół nas zmiany?

Czy rozumiemy zachodzące wokół nas zmiany? Czy wszyscy jesteśmy na nie gotowi?

Odcinek 19 – Czym jest myśl?

Myśl, wyobraźnia, zamysł… Kolejna porcja informacji na temat ważnych zmian zachodzących we wszechświecie.

Odcinek 18 – Czy nasza cywilizacja nas inspiruje?

Czy każdy z nas może mieć ciekawsze i bardziej szczęśliwe życie? Dlaczego duchowości nie musimy przyjmować na wiarę? Czemu warto być prawdziwym i nie grać w życiu żadnej roli? Dlaczego mamy wrażenie, że cały świat przyspieszył? Czy nasza cywilizacja nas jeszcze inspiruje?

Odcinek 17 – Czy wszystko jest iluzją?

Czy nasze uczucia, przeżycia i otaczający nas świat są iluzją? Czy wszystko o czym pomyślimy zaczyna istnieć? Dyskusja na tematy świadomościowe w nawiązaniu do pytań i komentarzy widzów.

Odcinek 16 – Być tu i teraz

Rozmowa o transformacji zachodzącej w człowieku i na Ziemi oraz aktualne przekazy na temat zmian zachodzących we wszechświecie.

Odcinek 15 – Zobaczyć siebie jako całość

Przepowiednie, zmiany, wydarzenia. Jak orientować się wobec burzliwych zmian zachodzących obecnie we wszechświecie? Czy aby otrzymać zawsze trzeba dać coś od siebie?

Odcinek 14 – Prostota jest matką prawdy

Współczucie, współodczuwanie, dzielenie cierpienia, przynoszenie ulgi. Jak mądrze i skutecznie działać w chwilach trudnych? Kolejna porcja informacji na temat ważnych zmian zachodzących we wszechświecie oraz komentarze do zapytań widzów. Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem, wizjonerem.

Odcinek 13 – Nie pozyskuj tylko żyj

Przyszłość człowieka i świata. Czy czeka nas katastrofa? Aktualne przekazy na temat ważnych zmian zachodzących we wszechświecie. Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą i wizjonerem.

Odcinek 12 – Wrota do wieczności

Kolejna porcja informacji na temat ważnych zmian zachodzących we wszechświecie (kolory energii, nowe narzędzia i możliwości) oraz komentarze do zapytań widzów. Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem, wizjonerem.

Odcinek 11 – Wchodząc w ciszę

Dlaczego zagłuszamy swoje własne wnętrze? Zmiany zachodzące na Ziemi. Rozwój świadomości po przez fizyczność. Długi karmiczne. Czy posiadanie jest złudzeniem wolności? Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.

Odcinek 10 – Ścieżka życia

Czy wszystko jest przewidziane z góry? Czy życie jest wielką rzeką, która przez nas przepływa? Czy jesteśmy wolni? Dlaczego ciągle się boimy? Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.

Odcinek 9 – Człowieczy los

Ciąg dalszy rozważań na temat drogi i rozwoju człowieka. Dokąd zmierzamy? W jaki sposób idziemy? Czym jest nasza podróż? Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.

Odcinek 8 – Droga człowieka

Dokąd zmierzamy? Skąd przychodzimy? Poza „skorupą” nie ma tajemnic. Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.

Odcinek 7 – Symbolika krzyża

Jakie ma znaczenie krzyż w logo fundacji „Jesteśmy Zmianą” oraz dyskusja o szerszym znaczeniu symbolu krzyża. Rozmowa z Tomasza Kukułowicza – Prezesa Fundacji „Jesteśmy Zmianą” z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.

Odcinek 6 – Przeszkody na drodze rozwoju duchowego

Pułapki i przeszkody na drodze rozwoju duchowego. Rozmowa z Tomaszem Kukułowiczem – Prezesem Fundacji Jesteśmy Zmianą.

Odcinek 5 – Wigilia z rozbiegu

Bez gonitwy i fajerwerków – świąteczny przekaz i poświąteczne refleksje. Rozmowa z Tomasza Kukułowicza – Prezesa Fundacji „Jesteśmy Zmianą” z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.

Odcinek 4 – O poszukiwaniu prawdy

Umysł, medytacja, świadomość, zmysły. „Moja droga w poszukiwaniu prawdy”: rozmowa z Tomaszem Kukułowiczem – Prezesem Fundacji Jesteśmy Zmianą.

Odcinek 3 – Hermes Trismegistos i Saint Germain

Hermes Trismegistos i Saint Germain jako mistrzowie w duchowej drodze. Rozmowa z Tomaszem Kukułowiczem – Prezesem Fundacji Jesteśmy Zmianą.

 

Odcinek 2 – Szczęście

Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.

Odcinek 1 – Kim jestem?

Rozmowa z Andrzejem Kaletą – artystą, malarzem, projektantem.


Leave a Reply