Zdrowie i sposób życia

 

Życie w kamperze – Nawigatorzy Jutra

Jak wygląda codzienność osoby mieszkającej w kamperze? Jakie są zalety i wady takiego stylu życia? Czy życie nomadyczne w XXI wieku jest możliwe? Wywiad z Witoldem Zbijewskim, który od wielu lat mieszka w domu na kołach. Fanpage: https://www.facebook.com/KamperwMiescie Blog: http://kamperwmiescie.blogspot.com/

Ula Kamińska – wizerunek, styl i osobowość

Dlaczego luksusem jest być a nie mieć? Dlaczego warto doceniać siebie takim jakim się jest? Czy ubieranie się może być taką samą przyjemnością jak jedzenie, picie, chodzenie to teatru? Rozmowa z Ulą Kamińską – stylistką, absolwentką studiów z dziedziny mody i wzornictwa. Na co dzień zajmującą się kreowaniem wizerunku przez wygląd.

Świat jest dźwiękiem

Rozmowa z Dorotą Pasalską z fundacji „Dobre Wibracje” (dżwięk, instrumenty archaiczne, śpiew intuicyjny, muzyka improwizacyjna).

Kooperatywa spożywcza „DOBRZE”

Platforma Nowych Perspektyw: Warszawska kooperatywa spożywcza „DOBRZE” – inicjatywa spółdzielcza mająca na celu dostarczanie swoim członkom i członkiniom żywności najwyższej jakości. Andrzej Bazgier w rozmowie z Niną Józefiną Bąk i Katarzyną Maciąg.

Zielony Talerzyk

Z Małgorzatą Wołoszczuk – inicjatorką i współzałożycielką Zielonego Talerzyka rozmawiamy zarówno o samym Talerzyku jak i o Lublinie jako takim, gdyby wyglądał tak, jak Zielony Talerzyk – był miejscem przyjaznym, zdrowym, myślącym w kategoriach tradycji i ekologii, osadzonym i ukierunkowanym na wartości i cele społeczności lokalnej – czyli o Lublinie na zielono.

Efektywne mikroorganizmy w Dąbrówce

Wprowadzenie do tematu Efektywne mikroorganizmy słowami Nicole – propagatorki idei EM w Polsce. Ponadto kilka refleksji na temat społeczności Dąbrówki pod Lublinem oraz zjawiska ekowiosek w Polsce.


Leave a Reply